Kika i cyberbulling

• 3 Odgovora
  • 135 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

Offline Workshop385

• Administrator
  • 288
Kika i cyberbulling
« u: 09, Prosinac, 2021, 23:32:05 »

Kikin YT kanal : https://www.youtube.com/c/K1KAx

Kika Đukić bila je srpska gejmerica, youtuberica i influencerica čiji YouTube kanal “K1KA” ima oko 713 tisuća pretplatnika. Rođena je 25. srpnja 2000. godine u Beogradu.

Pripazite na svoj način izražavanja, bilo to uživo ili preko tipkovnice. Svaka uvreda ima svoju težinu i ponekad je dovoljna kap da prelije čašu. Kika je nažalost godinama maltretirana "hejt" komentarima, a užasno je u svemu tome da je čak i jedan poznati youtuber sa gotovo 2mil pretplatnika prozivao. Strašno je koliki utjecaj ima youtube na živote svih nas, a još je strašnije da takvom pojedincu svi pridaju pažnju. Razmislite koliko je djece upropastio svojim stilom gdje ne vrednuje osnovne ljudske vrijednosti, kakav stil i primjer života danas sutra moja ili vaša djeca mogu naučiti od njega i njemu sličnih? Strašno je to da je on potaknuo svu tu vojsku ispranih mozgova da psihički unište tu jadnu curu... nemam riječi!

Počivala u miru

*

Offline hrvojesb

• Administrator
  • 94
Odg: Kika i cyberbulling
« Odgovori #1 u: 10, Prosinac, 2021, 15:13:59 »
Tužna prica jako, nije se mogla nositi s tim teretom.
Baku, omcu i ostale youtubere koji truju djecu bi zakonom zabranio!!!

RIP

« Odgovori #2 u: 10, Prosinac, 2021, 20:35:22 »
Eto zato work i ne pokazuje lice -upravo zbog toga.Ima budala posvuda .Ovako ugasiš youtube pa ih se riješiš.
A ona je bila javna osoba i onda te svaka budala zaustavlja na putu.Odeš do dućana pet ih se oće s tobom slikat.
Neka budala će ti nešto i dobaciti neprimjereno . Treba imati debele obraze ko džonove od cipela da ostaneš imun na sve gluposti koje ljudi pišu.

A da, ima glupih kanala na youtubu za maloumne zlatne ribice -toga ima koliko hoćeš. . .
I upravo to djeca i gledaju pa rade razna sranja tipa jesti prašak za robu prati . . . Da sam ja to u mladosti probao prvo bi na hitnu završio od praška onda kad  bi me mati izlemala po drugi put,i proglasili bi me sramotom u selu. 

Nažalost nemože ih se zakonom zabraniti u demokratskoj zemlji ,mada youtube ima pusta pravila što djeca smiju gledati a što ne -ali budimo realni kad je to koga ikad zaustavilo .Tipičan primjer toga su ti ilegalne rock ploče u sovjetskom savezu napravljene od plastike na rengen snimkama .A to je bilo onda kad tehnologija koja je danas dostupna djeci nije ni postojala.
Gdje ima volje ima i načina .
Tužno ali što ćeš. . .

« Odgovori #3 u: 14, Prosinac, 2021, 10:35:38 »
Pa meni nije jasno kako neki ljudi mogu bit tako pokvareni...
  • Reakcije
    Like
    Dislike
    Love
    HaHa
    Angry
    Sad
    Party

Najviše postova ovaj tjedan

Workshop385 Workshop385
3 Odgovora
hrvojesb hrvojesb